E bujshme! Ibrahimoviç transferohet te Real Madrid
Real Madridi nuk po i beson më Karim Benzemas dhe Marianos, kështu që po kërkon një opsion të ri për fazën ofensive.

Skuadra e drejtuar nga Julien Lopetegui është duke vuajtur mungesën e golave, ndaj po kërkon një sulmues të ri.

Mund të duket si e pamundur, por sipas “Cadena Cope”, Real Madridi dëshiron që në janar të transferojë Zlatan Ibrahimovicin në “Santiago Bernabeu”. /albeu.com/

Shtuar më 22/10/2018, ora 09:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori