E bujshme! Messi largohet nga Barcelona
David Beckham prej vitesh është pjesë e ligës Amerikane, MLS, dhe mesa duket nuk do te jetë vetëm pasi po synon që të marrë disa nga yjet më në zë të momentit.

Sipas "Daily Mail", legjenda angleze është në tratativa me Lionel Messin për ta transferuar te skuadra e tij Inter Miami ne vitin 2020.

Kontrata e “pleshtit” me Barcelonën skadon në fund të sezonit 2020-2021, atëherë ai do të jetë 33 vjeç dhe MLS mund të jetë një mundësi e mirë për të mbyllur karrierën.

Prania e kampiomnit argjentinas në skuadër do të thotë shumë për Beckham, pasi do të sillte shumë tifozë e sponsor. /albeu.com/

Shtuar më 16/09/2018, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori