E zuri gjumi gjatë Real-PSG, pushohet nga puna komentatori (VIDEO)
Një komentator sportiv kinez humbi vendin e punës pas një incidenti në transmetim live.

Dong Lu, një komentator i vjetër, nisi të flinte gjumë gjatë ndeshjes së Champions League mes Real Madrid dhe Paris Saint Germain.

Shikuesit mundën të dëgjonin se si gërhiste ai.

Dong kërkoi falje për këtë incident, por duket se pronarët e televizionit nuk e kanë falur. /albeu.com/
Shtuar më 06/11/2015, ora 16:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori