"Finale 14", ja topi i Champions League 2014-15 (FOTO LAJM)

Pëlqej
Adidas ka prezantuar topin zyrtar të Champions League për sezonin 2014-2015. Quhet "Finale 14" dhe është topi që do të përdoret gjatë fazës së grupeve dhe në kompeticionet më të rëndësishme europiane për klube. Për herë të parë në historinë e Champions-it është bërë e dallueshme ana e majtë nga ana e djathtë e topit.

Dizanji mbetet pak a shumtë i njëjtë me topin e rrethuar nga yjet. Gjithashtu dizanji evidenton edhe përballjen e dy skuadrave në fushën e lojës. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 12:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori