Formacionet e PSG-Barça, parizienët pa Silvën dhe Ibrën (FOTO LAJM)

PSG (4-3-3)
Pëlqej
Paris Saint Germain-Barcelona është kryendeshja e mbrëmjes së sotme në Champions League. Kampionët e Francës, që baraazuan në ndeshjen e parë 1-1 me Ajaxin, nuk do të kenë të gatshëm dy futbollistët kryesorë Thiago Silva dhe Ibrahimoviç, që të dy të dëmtuar.

Nga ana tjetër, Barcelona që e fitoi takimin e parë 1-0 ndaj Apoel Nicosia dhe takimin e fundit në La Liga 6-0 kundër Granadas, pritet të të luajë me të njëjtin formacion por jo me Bravon në portë por me Ter Stegen.

PSG-Barça, e vlefshme për Grupin , luhet në ora 20:45 dhe do të gjykohet nga italiani Nicola Rizzoli. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2014, ora 10:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori