Formacionet për Superkupën e Anglisë, Chelsea me mungesa kundër City
Chelsea dhe Manchester City do të përballen ditën e sotme për finalen e Superkupës së Anglisë "Community Shield".

Ndeshja do të luhet në orën 16:00 në Wembly.

Ndërkohë janë publikuar edhe formacionet e dy skuadrave ku vihen re disa mungesa të rëndësishme nga rradhët e "Bluve të Londrës"

Formacionet"

Chelsea vs. Man City: Caballero; Azpilicueta, Rüdiger, David Luiz, Alonso; Jorginho, Fàbregas, Barkley; Pedro, Hudson-Odoi, Morata.

Man City vs Chelsea: Bravo; Walker, Stones, Laporte, Mendy; Fernandinho, Foden, Bernardo; Mahrez, Sané, Agüero. /albeu.com/
Shtuar më 05/08/2018, ora 15:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori