Formacionet zyrtare, CR7 udhëheq Juven kundër Sassuolos
Juventus do të pres Sassuolon për ndeshjen e javës së katërt të Serie A.

Kujtojmë se skuadra e Cristiano Ronaldos ka marrë tri fitore në tri ndeshje megjithatë, CR7 nuk ka arritur të shënojë.

Këtë do ta provojë kundër Sassuolos .

Ndërkohë Sassuolo e ka nisur mirë këtë edicion në Serie A duke marrë dy fitore në shtëpi ndaj Interit dhe Genoas, ndërsa ka barazuar 2-2 në udhëtim te Cagliari.

Formacionet zyrtare:

Juventus: Szczesny; De Sciglio, Benatia, Bonucci, Alex Sandro; Khedira, Emre Can, Matuidi; Dybala, Mandzukic, Ronaldo.

Sassuolo: Consigli, Lemos, Magnani, Ferrari, Lirola, Locatelli, Duncan, Rogerio, Berardi, Boateng, Babacar. /albeu.com./
Shtuar më 16/09/2018, ora 14:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori