Gjysmëfinalja e parë Liverpool - Roma, formacionet e mundshme
Pëlqej
Gjysmëfinalet e parë e Ligës së Kampionëve midis Liverpoolit dhe Romës do të startojë sonte në mbrëmje në orën 20:45.

Të ndihmuar nga publiku vendas, Reds janë favorit për të vazhduar me paraqitjet e tyre te mira. Nëse Roberto Firmino, Sadio Mane dhe Mohamed Salah janë në formë, vështirë se mbrojta e Romës mund t’i ndalë.

Formacionet e mundshme nga të dy skuadrat:

LIVERPOOL (4-3-3): Karius; Alexander-Arnold, van Dijk, Lovren, Robertson; Oxlade-Chamberlain, Henderson, Milner; Salah, Firmino, Mane.

ROMA (4-3-3): Alisson Becker; Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov; De Rossi, Strootman, Nainggolan; Perotti, Dzeko, Under. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2018, ora 10:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori