I vetmi ekip i Premier Leagues që e mposhti, City e pranon se i trembet Liverpoolit
Liverpooli - Manchester City konsiderohet një prej dueleve më të forta të fazës çerekfinale dhe drejtori i Cityt, Txiki Begiristain është i vetdishëm për këtë.

“Është ndeshje shumë e vështirë. Ne duam që të udhëtojmë dhe të shkojmë në një vend tjetër për Ligën e Kampionëve, por është si është”.

“Ne njihemi shumë mirë, jemi dy ekipe shumë ofensive dhe e vërteta është se do të jenë dy ndeshje shumë të mira dhe ne do të shohim futboll shumë të mirë ndaj një kundërshtari mjaft të rrezikshëm”, u shpreh Txiki Begiristain./albeu.com/
Shtuar më 16/03/2018, ora 13:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori