Inter "kërcënon" Barcelonën, u rikujton humbjen (VIDEO)
Interi ka rënë në një "grup ferri" në Champions League, ku do i duhet të përballet me Barcelonën, Tottenhamin dhe PSV.

Skuadra italiane kthehet në këtë kompeticion pas 6 viteve mungesë dhe do kërkojë të rishkruaj historinë pasi për herë të fundit e kanë fituar Champions Leaguen en vitin 2010.

Në atë vit ata realizuan tripletën, por njëkohësisht arritën të mposhtnin skuadrën që sot e kanë në grup, Barcelonën dhe si për inta ata kanë shpërndarë një video të ndeshjes kundër barcelonës ku rezultati përfundoi në shifrat 3-1. /albeu.com/

Shtuar më 07/09/2018, ora 17:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori