Interi në "qiell të shtatë", Barcelona merr vendimin e papritur për Leo Messin
Ditën e martë Champions League na ka rezervuar 8 përballje fantastik.

Një prej tyre është edhe supersfida mes Interit dhe Barcelonës në orën 21:00.

Por një lajm i keq vjen për të gjithë tifozët e Barcelonës, pasi ylli i skuadrës Lionel Messi, nuk do të jetë pjesë e skuadrës përballë Interit.

Dje Barcelona e kishte konfirmuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e udhëtimit në Milano, dhe në të ishte Messi, ndërsa sot lista ka ndryshuar, pasi ylli argjentinas nuk do të udhëtoj me skuadrën, pas lëndimit që kishte marrë në krah.

Messi nuk është pritur të luajë, pasi nuk e kishte marrë aprovimin nga mjekët.

LISTA:

1. Ter Stegen
2. N.Semedo
3. Piqué
4. I. Rakitic
5. Sergio
6. Denis Suárez
7. Coutinho
8. Arthur
9. Suárez
11. O.Dembélé
12. Rafinha
13. Cillessen
14. Malcom
15. Lenglet
18. Jordi Alba
19. Munir
20. S. Roberto
22. Arturo Vidal
26. Aleñá
30. Iñaki Peña
36. Chumi. /albeu.com/
Shtuar më 05/11/2018, ora 10:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori