Ja çfarë i bën Bale Navasit (VIDEO)
Gareth Bale ka dhuruar spektakël në stërvitjen e fundit me Real Madrid, para sfidës së sotme në Champions League kundër Shakhtar Donetsk.

Ylli uellsian po kalon një formë të mirë në këtë fillimsezoni dhe këtë e tregon jo vetëm në ndeshje zyrtare.

Viktimë e tij ishte portieri, Keylor Navas. Për më shumë shikojeni videon e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2015, ora 09:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori