Ja çfarë thotë Simeone për përballjen me Barcelonën
Pëlqej
Trajneri i Atletico Madrid, Diego Simeone, ka thënë pas shortit të sotëm në Champions League, që e vuri perballe Barcelones, se, ata do të luajnë kundër skuadrës më të mirë në botë.

"Barcelona është një rival i rëndësishëm dhe ndoshta skuadra më e mirë në botë. Ku ka më mirë për nëse sa të luajmë kundër më të mirëve dhe kjo vërtet na entuziazmon", tha Simeone.

Ndeshja e parë do të luhet më 5 prill në "Camp Nou", ndërsa e kthimit më jave 13 prill në "Vincente Calderon".

Shtuar më 18/03/2016, ora 13:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori