Ja karikatura e ditës në futboll (FOTO)

Mandzukiç, Ramos dhe Carvajal
Çerekfinalja e parë mes Atletico dhe Real Madrid u mbyll me rrjeta të paprekura, por ajo që po përflitet më shumë është kafshimi ose jo i Dani Carvajal në dëm të Mario Mandzukiç.

Ashtu siç Portali Albeu ju ka informuar më herët, sulmuesi kroat u gjakos keqazi pas një dueli me Sergio Ramosin, ndërsa në dorë kishte një shenjë që tregonte kafshimin e mbrojtësit tjetër Carvajal.

Frymëzuar nga kjo ngjarje, portali Goal.com ka dizenjuar edhe karikaturën e ditës. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2015, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori