Ja sa vlejnë fanellat e Champions League (FOTO LAJM)

Zenit - 87,16 paund
Pëlqej
Sigurisht që ju intereson të dini se sa kushton fanella Champions e skuadrës suaj të zemrës. Cili ekip ka çmimin më të lartë dhe cili ekip ka më të ulët? Nëse më parë mendonit se Real Madrid, Barcelona, Chelsea, Bayern Munchen e ekipe të tjera kanë fanellat më të shtrenjta gaboheni. Çmimet më të kripura i kanë ekipe si: Zenit, Basel, Steaua Bukuresht, Shakthar Donetsk dhe ekipe të tjera si Juventus, PSG, Porto dhe Barcelona.

Ndërsa ekipet angleze si: Manchester City, United, Chelsea dhe Arsenal i kanë çmimet disi më të përballueshme. Por fanella më e lirë në Champions League i përket portugezëve të Benfikës. Një fanellë e tyre vlen vetëm 25,01 paund. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2013, ora 11:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori