James Milner, spektakël para ndeshjes me Romën (VIDEO)
Manchester City është gati për sfidën e sotme në Champions League kundër Romës dhe James Milner duket në formë shumë të mirë. Mesfushori anglez ka dhuruar spektakël në stërvitjen e fundit të skuadrës bashkë me portierin Joe Hart.

28-vjeçari mund të rrotullohet me topin pas shpine dhe pa e lënë topin të prekë në tokë. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2014, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori