Juve-Borussia, Buffon e Reus i paraprijnë sfidës (VIDEO)
Gigi Buffon, portieri dhe kapiteni i Juventusit dhe kombëtares italiane, dhe Marco Reus, sulmuesi i Borussia Dortmund dhe Gjermanisë, pritet të jenë protagonistët e sfidës së sotme të vlefshme për 1/8-at e Champions League.

Të dy janë përballur në një sfidë verbale të organizuar nga Puma, ku nuk kanë folur thjesht për futboll.

"Preferon të gjuash në të majtë apo në të djathtë", pyet Reus dhe Buffon që vijon: "A do të mund të luaj në nivele të larta në moshën 37-vjeçare".

Akti i parë i Juventus-Borussia Dortmund luhet sonte në ora 20.45 në "Juventus Stadium". /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2015, ora 12:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori