Juve, ja shifrat e frikshme të Bayern (FOTO LAJM)

Humbja e fundit: Bayern Munchen-Bayer Leverkusen 1-2, 28.10.2012
Kur jemi edhe pak orë nga starti i çerekfinales së parë mes Bayern Munchen dhe Juventus, një finale e parakohshme për Champions League duke parë historikun e klubeve dhe gjendjen aktuale, Portali Sport.Albeu ju servir disa prej të dhënave më pikante të klubit bavarez gjatë këtij sezoni si në Champions League ashtu edhe në Bundesligë ku djemtë e Jupp Heynckes po shkëlqejnë si kurrë dhe askush më parë. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2013, ora 10:40
x bayern
e Martë 2 Prill 2013, Ora 13:28
bbbaaayerni do fitoje e sigurt kjo
ermir struga
e Martë 2 Prill 2013, Ora 16:04
juve do te fitoje
x bayern
e Martë 2 Prill 2013, Ora 20:09
bayern do fitoje si tre vite me pare
xhuljo hoxhallari
e Mërkurë 3 Prill 2013, Ora 04:26
bajeri ka luajtur mir gjate 90minuta dhe e ka merituar fitoren por jo me rezultatin 2-0 goli i dyt ishte pozicjon jashte loje mario manzukic
xhuljo hoxhallari
e Mërkurë 3 Prill 2013, Ora 04:32
parisi e ka merituar barazimin ka luajtur shum mir dhe mund ta kishte fituar ndeshjen por ibraimovic humbi nje rast te paster nga minutat e fundit dhe ndeshja vinte 2-1 ishte nje ndeshje e paster dhe shum e bukur
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori