Juve-Real, Casillas: Kthehet klasikja kundër "Zonjës së Vjetër"
Për shortin e hedhur sot në Nyon të Zvicrës dhe që vuri përballë Real Madridin me Juventusin, ka folur edhe kapiteni dhe portieri i "Los Blancos" Iker Casillas.

"Krhehet një klasike, do të përballemi me Zonjën e Vjetër në gjysmëfinale", shkruan në Twitter Casillas, që është ndeshur edhe në sezone të shkuara me kampionët e Italisë, përcjell Portali Albeu.

Juventus-Real Madrid luhet më 5 maj, ndërsa ndeshja e kthimit më 13. /albeu.com/

Shtuar më 24/04/2015, ora 16:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori