Kartonat e kuq që shokuan Botërorin ndër vite (VIDEO)
Ajo që lojtarët në fushën e lojës i druhen më së shumti janë kartonat dhe sidomos kartoni i kuq që i nxjerr automatikisht nga fusha e lojës.

Kemi parë ndër vite që shpesh herë edhe yjet e futbollit nuk përmbahen dotë dhe nga pakujdesia e tyre ose e gjyqtarit janë ndëshkuar me të kuq.

Një faqe sportive në rrjetin social të Facebook, "EUWIN Football" së fundmi ka shpërndarë disa nga kartonat e kuq që kanë ndjekur Botëroret ndër vite dhe që do kujtohen gjatë. /albeu.com/


Shtuar më 31/08/2018, ora 09:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori