Kjo është blerja më e re e Real Madridit
Është vetëm 18 vjeç dhe është prezantuar me kampionët e Europës.

Bëhet fjalë për Vinicius Junior i cili më në fund e ka veshur fanellën e "Los Blancos"

Vinicius, është blerë dy vite më parë për 45 milionë euro, dhe së fundmi është prezantuar në Santiago Bernabeu.

“Jam shumë i lumtur që gjendem këtu. Më kanë kërkuar shumë klube të mëdha, zgjodha më të mirin. Do të japë gjithçka nga vetja për këtë fanellë dhe shpresoj që të qëndroj në Madrid për shumë vite”, u shpreh Vinicius. /albeu.com/
Shtuar më 20/07/2018, ora 16:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori