Kjo është e dashura seksi e James Rodriguez (FOTO LAJM)
James Rodriguez ka një të dashurën e re ose të paktën kjo është ajo që disa media amerikane thonë.

Bëhet fjalë për modelen ruse, Helga Lovekaty ku sipas po të njëjtave burime thuhet se prej javësh James Rodriguez është në një romancë me të.

Kujtojmë se kolumbiani është ndarë nga bashkëshortja e tij, Daniela Ospina, dhe mundësit që lidhja me bukuroshen ruse te jetë e vërtetë është shumë e madhe. /albeu.com/

Kjo është e dashura seksi e James Rodriguez (FOTO LAJM)

Shtuar më 27/07/2018, ora 17:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori