Lajm i keq pë Barcelonën, i refuzohet një tjetër mesfushor
Pëlqej
Barcelona thuhet se është në tratativa me PSG për të marrë shërbimet e Adrien Rabiot, por së fundmi një lajm i keq ka ardhur për klubin spanjoll.

Sipas të përditshmes “L’Equipe” raportohet se Adrien Rabiot nuk ka asnjë shans të largohet nga Paris Saint-Germain.

Sipas po të njëjtit burim thuhet se PSG e konsideron si një nga ljtarët më të rëndësishëm, Rabiot dhe për këtë arsye nuk do ta shiste për asnjë çmim. /albeu.com/
Shtuar më 21/07/2018, ora 14:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori