Lojtari i Chelseas fillon vizitat mjekësore te Milani
Tiemoue Bakayoko është pranë zyrtarizimit si lojtar i Milanit.

Francezi këtë mëngjes ka mbërritur në klinikën e klubit kuqezi ‘La Madoninna’ i shoqëruar nga agjenti Federico Pastorello dhe gjatë ditës pritet edhe nënshkrimi i marrëveshjesCasa Milan.

Ai me shumë mundësi do t’i bashkohet skuadrës italiane në formë të huazimit për pesë milionë euro, por me drejt blerje për 35 të tjerë. /albeu.com/

Shtuar më 13/08/2018, ora 12:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori