Manchester City-t i refuzohet oferta 50 milion euroshe
Manchester City si gjithmonë parashikon të bëjë një merkato të bujshme, por mesa duket i ka ardhur refuzimi i parë nga skuadra e Napolit.

Raportohet se Napoli ka refuzuar një ofertë prej 50 milion eurove të ofruara nga Manchester United në këmbim të mesfushorit Jorginho.

Lajmin mbi këtë refuzim e ka bërë Presidenti i Napolit ku ka thënë se refuzoi ofertën prej 50 milion eurove në mënyrë që lojtarët e mirë të mbeten tek klubi i Napolit.

"Do të ruaj 80% të skuadrës dhe do të bëjmë disa prëforcime me vlera, ndaj Jorinho nuk largohet” mësohet të ketë thënë më pas De Laurentiis. /albeu.com/
Shtuar më 03/06/2018, ora 13:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori