Messi kundër Romës me këpucë që s'i keni parë kurrë (FOTO LAJM)

Disa ditë para sfidës së Champions League mes Romës dhe Barcelonës Adidas ka zbuluar këpucët e reja që do të veshë ylli argjentinas Lionel Messi.

Këpucët do të kenë ngjyrat e Argjentinës, ndërsa do të vishen për herë të parë të mërkurën e 16 shtatorit në stadiumin "Olimpico" të Romës, shkruan Portali Albeu.

Të shohim se çfarë do të bëjë Messi me këpucët e reja... /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2015, ora 11:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori