Milan: Ja lista Champions
Janë edhe blerjet e reja Kaka dhe Matri në listën zyrtare të Milan për Champions League. Dy afrimet më të fundit, së bashku me 25 futbollistë të tjerë të "Djallit" do të jenë pjesë e kompeticionit më të rëndësishëm për klube në Europë.

Ndërkohë janë lënë jashtë të rinjtë M'Baye Niang dhe Riccardo Saponara.

Ja lista e plotë: Abate, Abbiati, Amelia, Balotelli, Birsa, Bonera, Constant, Coppola, Cristante, De Jong, De Sciglio, Robinho, El Shaarawy, Emanuelson, Kaka', Matri, Mexes, Montolivo, Muntari, Nocerino, Pazzini, Poli, Silvestre, Zaccardo, Zapata. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2013, ora 18:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori