Milani "peshkon" te Chelsea, gati të marrë mesfushorin në janar
Mediat italiane raportojnë se klubi i Milanit, ka një objektiv që po e gjurmon që tani për në merkaton e Janarit.

Bëhet fjalë për mesfushorin e Chelseat, Cesc Fabregas.

Drejtuesit e Milanit e shohin të denjë për mesfushën dhe si organizatorë të lojës, 31 vjeçarin spanjoll dhe transferimi i tij do të ishte shumë i lehtë duke parë se Sarri nuk e ka në planet primare.

Gjithashtu kontrata e Fabregas me Chelsean është drejt përfundmit dhe me shumë mundësi Milani do ketë sukses në transferimin e tij. /albeu.com/


Shtuar më 27/09/2018, ora 12:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori