Mourinho "thumbon" keq tifozët që protestuan (VIDEO)


Manchester United i Jose Mourinhos arriti të fitojë ditën e djëshme kundër Burnley me rezultat 0-2.

Por ashtu sic ishte paralajmërua tifozët, para se të nistë ndeshjes mes Burnley-t dhe Manchester United në stadiumit “Torf Moor”, rreth këtij impianti fluturoi një avion, i paguar nga fansat e “Djajve të Kuq”, që tërhiqte një baner ku shkruhej: “Ed Woodëard, një specialist në dështim”.

Gjithsesi kjo protestë e tifozëve është hedhur poshtë nga Mournho i cili i ka thumbuar keq me deklaratën e tij pas ndeshjes.

“Nuk e pashë avionin, por Ed Woodëard fitoi 0-2 këtë pasdite!” ka thënë Mourinho. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2018, ora 10:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori