Në rrjet plasin memet për stadiumin e ri të Tottenham (FOTO LAJM)

Pëlqej
Skuadra e Tottenham do të ketë stadiumin e ri për sezonin e ardhshëm me parametra të standrateve të fundit.

Por në rrjet kanë plasur memet për këtë stadium për shkak të formës së tij.

Tifozët kanë shfrenuar fantazinë duke krahasuar formën e stadiumit me atë të tualetit dhe në fakt forma është shumë e ngjashme.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni galerinë e fotove. /albeu.com/


Shtuar më 22/07/2018, ora 17:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori