Neymar nuk do dal kundër PSG
Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar thuhet se ka vendosur që të mos dalë kundër klubit të tij edhe pse dëshiron largimin te Real Madrid.

Sipas AS, Neymar është shumë i qartë për të ardhmen e tij në Madrid, të cilët kanë treguar një interes të madhë për të dhe nuk do të rebelohet kundër PSG nëse ata nuk duan ta lënë të largohet.

Neymar u bë lojtari më i shtrenjtë në botë gjatë verës së kaluar kur PSG pagoi 222 milionë euro për të liruar atë nga kontrata e tij me Barcelonën. /albeu.com/
Shtuar më 09/06/2018, ora 14:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori