Një Real "portokalli" për Champions (FOTO LAJM)

Real Madrid ka prezantuar ditën e somte fanellën e dytë për ndeshjet e Champions League, një uniformë portokalli me vija të zeza. Lojtarët modelë që prezantuan risinë e "Los Blancos" ishin: Gareth Bale, braziliani Marcelo dhe francezi Karim Benzema. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2013, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori