Nuk përmbahen tifozët e Romës, protestojnë kundër klubit
Humbja ndaj Milanit mbrëmjen e djeshme, duket se i ka kushtuar shumë klubit të Romës.

Tashmë tifozët e kësaj skuadre që në merkaton e verës janë të pakënaqur me klubin dhe sikur të mos mjaftonte kjo, pakënaqësitë ajnë shtuar me humbjen ndaj Milanit.

Mengjesin e sotëm acarimi i tifozëve ka bërë që një grup prej tyre të vendosnin një bamderolë në kampin e stërvitjeve të Romës, me një mesazh për drejtuesit.

“Aq shumë fjalë për titullin e Serie A-së, për titullin e Ligës së Kampionëve. Për ju, trofetë e vetme janë përfitimet financiare dhe shitjet”, shkruhet në banderolën e vendosur nga tifozët. /albeu.com/

Shtuar më 01/09/2018, ora 10:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori