Përleshje masive në futbollin e femrave, katër futbolliste bëhen për spital (VIDEO)
Shumë herë jemi mësuar të shikojmë përleshje dhe zënka në futboll për shkak të nxehjes së gjakrave mes lojtarëve.

Por së fundmi në Argjentinë, një sherr masiv ka ndodhur edhe në futbollin e femrave mes klubit Universitarios dhe Libertades.

Përleshja filloi kur trajneri u përjashtua nga loja pas protestimit për penalltinë e akorduar nga gjyqtari dhe pas kësaj katër futbolliste janë dërguar në spital pas rrahjeve të rënda.

Për më tepër ju ftojmë të ndiqni pamjet. /albeu.com/


Shtuar më 13/08/2018, ora 15:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori