Po "shkatërron" United? Mourinho ironizon gazetarët
Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho është vënë para kritikave të shumta pas dështimeve të një pas njëshme të klubit që ai drejton.

Së fundmi ai është përballur me gazetarët, dhe për çudi në vend që të shpjegojë situatën ka vendosur që të ironizojë pyetjet e gazetarëvë.

Kjo është intervista rekord që zgjati vetë 3 minuta e 30 sekonda:

Cila është arsyeja e problemeve të ekipit?

Ka disa arsye.

Mund të na i shpjegoni cilat?

Jo.

Në shtëpi nuk keni shkuar shumë mirë?

E vërtetë, tre ndeshje, tre barazime. As nuk kemi fituar, as nuk kemi humbur.

Nëse do të ketë një tjetër ndeshje pa fitore, a do të ishte më mirë të largoheshit?

E pranoj gjykimin tuaj. /albeu.com/
Shtuar më 05/10/2018, ora 15:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori