PSG-Barça, tifozët tallen me Blaugranat (FOTO LAJM)

Nuk mund të kalohet kaq lehtë humbja e Barcelonës ndaj Paris Saint Germain. Skuadra që kryeson La Ligan dhe që nuk ka pësuar asnjë gol në 6 takimet e para u mposht 3-2 në "Parc des Princes" nga kampionët e Francës në një ndeshje që la shumë për të dëshiruar, mbi të gjitha përsa i përket portierit dhe mbrojtjes.

Kjo ka bërë që menjëherë pas ndeshjesrrjetet socialenisin të qarkullojnë fotomontazhe që vendosin në lojë Ter Stegen dhe mbrojtjen e dobët të Barcelonës në këtë ndeshje.

Sigurisht që nuk mund të anashkalohej shakaja me mungesën e Zlatan Ibrahimoviç. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2014, ora 09:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori