PSG-Barça, UEFA i beson Rizzolit
Besimi i UEFA-s ndaj arbitrit Nicola Rizzoli është shumë i madh. Do të jetë pikërisht bilbili i Serie A ai që do të drejtojë super ndeshjen e Champions League-s mes Paris Saint Germain dhe Barcelonës, e vlefshme për ndeshjet e dyta në Grupin F.

PSG-Barcelona është programuar për tu luajtur këtë të martë, në ora 20:45. /albeu.com/
Shtuar më 28/09/2014, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori