Reagon e buzëqeshur Barcelona pas shortit me Romën
Barcelona peshkoi Romën në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve. Menjëherë pas shortit, Barcelona ka reaguar nëpërmjet një postimi në ‘Tëitter’.

Katalunasit kanë publikuar një foto të Messit me Iniestan kur triumfuanLigën e Kampionëve në ‘Olimpico’.

“Kur ishim në Romë… Kujtime të mrekullueshme në Ligën e Kampionëve”, ka shkruar Barcelona.

Barcelona dhe Roma i ndanë ndeshje në 1-1 në Itali ndërsa në ‘Camp Nou’, ata triumfuan me rezultat 6-1./albeu.com/
Shtuar më 16/03/2018, ora 12:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori