Real-Borussia, reagimet e shtypit spanjoll dhe gjerman (FOTO LAJM)

Marca - Madridi pranë mrekullisë
Dëshpërim në mediat spanjolle dhe festë në ato gjermane. Kjo është pasqyra e shtypeve ndërkombëtare pas ndeshjes së djeshme Real Madrid-Borussia Dortmund. Kalimi i "kanarinave" në finale pas 16 vjetësh është pritur me elozhe nga gjermanët, ndërsa mediat iberike janë të ndara: katalanasit gjejnë kohë të tallen, ndërsa madrilenet nuk e bëjnë shumë tragjike. /albeu.com/
Shtuar më 01/05/2013, ora 10:27
dortmund
e Martë 14 Maj 2013, Ora 20:43
Dortmundi e ka meritu ket finale shum
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori