Real Madrid i "prish" planet Barcelonës për yllin e PSG
Barcelona prej kohësh është vënë në gjurmët e mesfushorit të të Paris Saint-Germainit, Adrien Rabiot, por së fundmi po përballet me një konkurrencë të ashpër me Milanin dhe Juventus.

Sikur të mos mjaftonte kjo edhe Real Madrid është futur në garë për të marrë shërbimet e mesfushorit, i cili ka refuzuar rinovimin e kontratës me PSG-në.

"Los Blancos" e shohin Rabiot si zëvendësuesin ideal të Kovacic, pas largimit të këtij të fundit drej Chelseas në formë huazimi. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2018, ora 09:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori