Roberto Firmino pushime në Spanjë, përpara finales së madhe

Pëlqej
Sulmuesi i Liverpool, Roberto Firmino po shijon në maksimum pushimin e shkurtër që e ndan nga finalja e madhe e Champions League.

Firmino është fotografuar në Ibiza, dhe dukej shumë i lumtur në shoqërinë e bashkëshortes së tij.


Nuk dihet se sa gjatë do të qëndroj braziliani 26-vjeçar në brigjet e Ibizas por shumë shpejt do ti duhet të kthehet në stërvitje për të mbledhur fuqitë për sfidën që e pret kundër Real Madridit./albeu.com/
Shtuar më 17/05/2018, ora 16:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori