Ronaldo largimin e tij, jua tha edhe shokëve të klubit
Media sportive gjithnjë e më shumë po ngrejnë dyshime mbi fatin e Ronaldos tek Real Madrid.

Së fundmi gazeta "Marca" në një artikull të saj shkruan se Ronaldo tashmë është shumë pranë largimit nga Madridi dhe se ktë gjë ai jua rrëfyer edhe shokëve të skuadrës që nga mbrëmja e finales në Kiev.

Sipas "Marca", Ronaldo u ka thënë shkove se ky ishte sezoni i fundit me Real Madridin dhe se është krenar që ka veshur fanellën e bardhë për nëntë sezone.

Më pas Ronaldo, doli edhe me një deklaratë, që tha se është në dilemë për të ardhmen e tij.

I pyetur për arsyet e kësaj deklarata Ronaldo pati thënë: "Kjo vjen nga larg, nuk janë paratë arsyeja” duke lënë të kuptohet mbi një konflikt të mundshëm që mund të ketë me eprorët e klubit. /albeu.com/Shtuar më 02/06/2018, ora 09:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori