Ronaldo fansa në të gjithë botën, kështu e presin ne Kinë (VIDEO)
Cristiano Ronaldo padyshim që ka fansa në të gjithë botën madje edhe në Azinë e largët.

Së fundmi një video e shpërndarë në rrjetet socilale tregon se Ronaldon tifozët e Kinës e duan po aq shumë sa në Europë.

Ronaldo ndodhet për një tur në Azi dhe nuk do të udhëtoi me skuadrën e tij të rë në Amerikë për fazën përgatitore.

Për më tepër ju ftojmë të ndiqni pamjet. /albeu.com/
Shtuar më 23/07/2018, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori