Sapo u divorcua, Ryan Giggs gjen një të dashur 10 vjet më të re

Ryan Giggs vetëm pak muaj më parë është raportuar se u divorcua nga bashkëshortja e tij.

Por ish-lojtari i Manchester United, duket se e ka gjetur shumë shpejtë dashurinë e re.

Bëhet fajlë për Kate Greville e cila është 10 mite më e re se Giggs.

Çifti është fotografuar për herë të parë së bashku edhe pse në mediat rozë është përfolur shumë për një lidhje mes tyre.

Giggs dhe Greville dukeshin shumë të lumtur në krah të njëri tjetrit duke eksploruar qytetin e Ravellos në bregun italian të Amalfi. /albeu.com/


Shtuar më 19/08/2018, ora 13:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori