Sarri: I lumtur me pikët por jo me rezultatin
Chelsea shijoi fitoren, 1-0 ndaj PAOK-ut për ta vazhduar rekordin e fitoreve këtë sezon me Maurizio Sarrin.

Pas 7 minutash lojë Willian shënoi golin e fitores, ndërsa raste të mira për shënim kishin edhe Jorginho dhe Ross Barkley.

Kjo fitore e ka lumturuar trajnerin italian Sarri, megjithatë përveç pikëve dhe paraqitjeve, italiani nuk ka mbetur i lumtur edhe me paraqitjen.

“Unë nuk e di saktësisht situatën”.

“Kam folur me të për pak sekonda, por me gjasë nuk është lëndim serioz”.

“Jam i lumtur me tri pikët, por jo me rezultatin. Nuk i konkretizuam rastet”, përfundoi ai. /albeu.com/

Shtuar më 21/09/2018, ora 09:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori