Shaqiri në sexhde: Falenderimet i takojnë Zotit
Shqiptari i Bayern Munchen fitoi Champions League-n e tij të parë në finalen e "Wembley" përballë Borussia Dortmund, por si një besimtar i devotshëm nuk harroi të falenderoi Zotin për suksesin e tij historik.

21-vjeçari nga Gjilani u pa në përfundim të ndeshjes duke festuar me flamurin e Kosovës dhe Zvicrës por pak çaste më pas Shaqiri postoi në profilin e tij në Facebook një foto ku shihet qartë gjesti që kryen në shenjë falenderimi ndaj Zotit. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2013, ora 13:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori