Shpërthejnë emocionet për Salah, të eleminojë ekipin që i dha besimin?
Të jesh një futbollist i madh në radhë të parë duhet të jesh dhe një njëri i madh. Një njëri i jashtëzakonshëm ka rezultuar të jetë Mo Salah, i cili po tregon se është një karakter i jashtëzakonshëm si brenda ashtu edhe jashtë fushës.

Por sot nuk rezultoi një ditë e mirë për egjiptianin pasi shorti i ka caktuar ish-ekipin e tij Romën në gjysmëfinale të Championsit. Egjiptiani përkundrejt dashurisë do të jetë i detyruar të eleminojë Romën, e cila nga ana tjetër përkundrejt mirënjohjes dhe respektit do të tenotjë të vazhdojë ëndrrën ëpr të prekur finalen e Kievit dhe për të nxjerrë jasht ish-yllin e saj, përcjell Albeu.com.

Salah vazhdimisht ka shprehur dashurin për romanët, por tani është koha ti "vrasë" ata, a do mundet ta bëjë dot Salah?
Shtuar më 13/04/2018, ora 13:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori