Top 11 i çerekfinaleve të Champions League (FOTO LAJM)

Jan Oblak - Ateltico Madrid
Pas përfundimit të fazës çerekfinale të Champions League, e cila mësoi edhe 4 gjysmëfinalistët e kompeticionit më të rëndësishëm për klube në Europë, Portali Goal.com ka dizenjuar edhe formacionin më të mirë të kësaj faze.

Barcelona kryeson me 3 lojtarë, e ndjekur nga Bayern Munchen, Juventus dhe Real Madrid me 2, ndërsa nga një lojtar kanë edhe dy ekipet e eleminuara: Atletico Madrid dhe Porto, përcjell Portali Albeu.

Në Top 11 mungojnë dy yjet Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo. /albeu.com/

Shtuar më 23/04/2015, ora 09:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori