Zidane te United? Kjo është lista e lojtarëve që dëshiron
Zinedine Zidane është shumë pranë kalimit në pankinën e Manchester United.

Francezi gjithashtu ka menduar edhe për lojtarët që do të kërkojë të marr me vetë të United.

Bëhet fjalë për një listë me emrat e shumë yjeve të Europës, si Toni Kroosi i Real Madridit, Thiago Alcantara dhe James Rodriguezi nga Bayern Munichu dhe i fundit, sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Edinson Cavani.

Lajmin e ka publikuar "Sunday Mirror", ku raporton se me problemet që ka Mourinho do të shkarkohet nga ekipi dhe Zidane do të jetë shumë shpejt në krye dhe për këtë arsye po bënë përgatitjet e fundit. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2018, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori