Zyrtarizimi i Cristantes qesharak, Roma "dështon" në fotoshop (FOTO LAJM)


Klubi i Romës ka arritur të akordohet me Atalntan për të marrë shërbimet e Bryan Cristantes.

Këtë lajm e ka bërë publik vetë skuadra ku me një publikim në faqen zyrtare të klubit në tWitter.

Ajo çka bie në sy tek ky publikim është fotoja me një montazh të dëshruar ku lojtarit i është ngjitur bluza e ekipit.

Nuk dihen ende arsyet e këtij postimi të tillë dhe nuk është e qartë nëse është vërtetë gabim teknik apo është i qëllimshëm, pasi lojtari duket vërtetë keq. /albeu.com/

Shtuar më 08/06/2018, ora 16:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori